Która jest odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain konkuruje z bańką w latach 90-tych. Z wysokimi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut rywalizujących z niektórymi z najgrubszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy większość osób mogą funkcjonowań w bycie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi potem nie jest do tyłu pewien, co toż jest – oraz stanowi ponad dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli choć trochę interesujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz przewodnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najprostszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest określenie go cyfrowym dolarem. To naprawdę wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co robi, iż ​​jest owo właśnie destrukcyjna koncepcja). Wówczas nie jest metoda. Wówczas nie jest firma. To twoje pieniądze, noszone w postaci cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego opłata za kilka miesięcy czy lat będzie wyraźnie cieńsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako sposób do inwestowania w niektóre firmy, ponieważ pieniądza w obecnych spółkach nie można nabywać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli inną bardzo znaną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to druga kryptowaluta i wiele osób ma, że ​​potencjalnie może wyprzedzić Bitcoin jako prowadzącą monetę na targu. To, co wyróżnia Ethereum, wtedy jego technologia, i nie fakt, iż stanowi ostatnie druga kryptowaluta. Wartość monety Ethereum żyje i zastanawia i również jak Bitcoin jest rozchwytywana i oferowana oraz stosowana przez inwestorów do korzystania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na ostatnim, że Bitcoin więc nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, której firmy stosują do wytwarzania nowych programów. Zarówno Bitcoin, kiedy i Ethereum robią na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest wysoce dużo wydajne. Jeśli Bitcoin istniał w wersji 1.0, Ethereum jest w wersji 2.0, co powoduje na stawianie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie przydaje się do popraw.

Co dobrze, technologia Ethereum jest silne pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi ostatnie większość firm z listy Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby szacować się i wystawiać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W ostatnim sukcesu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co naprawdę dużo kobiet zajmowałoby w technologii Ethereum, wtedy jej potencjał wchodzenia na wykresy i mechanizmy we całych branżach. W żadnym wypadku nie stanowi wtedy również doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments